Projelerimiz

.

Acar vz Yapı - 1

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesine bağlı Bademlik mahallesinde bulunan ve 12 daire 2 dükkandan oluşan projenin bütün elektrik işleri anahtar teslim olarak teslim edilmiştir.

İstikamet İnşaat – 1

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesine bağlı Doğu mahallesinde bulunan ve 16 daireden oluşan projenin bütün elektrik işleri anahtar teslim olarak teslim edilmiştir.

Herbaşlar Düğme Fabrikası

Kırklareli Organize Sanayii bölgesinde bulunan fabrikanın, Ana dağıtım panosu, Kompanzasyon panosu, Tali panoları Fabrika içi ve dışı aydınlatmaları tarafımızca yapılmıştır. Her türlü teknik arızalar için 7/24 hizmet verilmektedir.

Ateşoğlu Süt Ürünleri

Kırklareli Organize Sanayii bölgesinde bulunan fabrikanın, 800 kVA gücünde ki trafo işlerinin projelendirilmesi kurumdan onaylarının alınması montajı testi ve devreye alınması tamamlanmıştır. Her türlü teknik arızalar için 7/24 hizmet verilmektedir.

Emin İnşaat – 1

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesine bağlı İstasyon mahallesinde bulunan ve 9 daire oluşan projenin bütün elektrik işleri anahtar teslim olarak teslim edilmiştir.

Yaşar İnşaat – 1

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesine bağlı Karacaibrahim mahallesinde bulunan, yarım kalmış iş olarak devraldığımız 32 daire ve 6 dükkandan oluşan projenin bütün elektrik işleri anahtar teslim olarak teslim edilmiştir. Projelerinizin yarım kalmasını istemiyorsanız yolunuza TMT elektrik ile çıkmalısınız.

Remdaş Organik Gübre Fabrikası

Kırklareli Organize Sanayii bölgesinde bulunan fabrikanın, Kamera, alarm ve bütün otomasyon işleri tarafımızdan yapılmıştır. Her türlü teknik arızalar için 7/24 hizmet verilmektedir.

Rıdvan Bulut Tarımsal Sulama Tesisi

Kırklareli ili Babaeski ilçesinde bulunan tarımsan sulama tesisinin, Tredaş proje onayları ve direk tipi trafo uygulama işleri tarafımızca yapılmıştır.

Emin İnşaat – 2

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesine bağlı İstasyon mahallesinde yapılmakta olan ve 16 daireden oluşan projenin bütün elektrik işleri tarafımızca tamamlanmıştır.

Acar vz Yapı – 2

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesine bağlı Bademlik mahallesinde yapılmakta olan ve 15 daire 3 dükkandan oluşan projenin bütün elektrik işleri tarafımızca tamamlanmıştır. 2. projelerinde de bizi sorgusuz bir şekilde tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

İstikamet İnşaat – 2

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesine bağlı Karacaibrahim mahallesinde yapılmakta olan ve 11 daireden oluşan projenin bütün elektrik işleri tarafımızca tamamlanmıştır. 2. projelerinde de bizi sorgusuz bir şekilde tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Miray İnşaat

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesine bağlı Pınar mahallesinde yapılmakta olan ve 12 daireden oluşan projenin bütün elektrik işleri tarafımızca tamamlanmıştır.

Emin İnşaat – 2

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesine bağlı İstasyon mahallesinde yapılmakta olan ve 16 daireden oluşan projenin bütün elektrik işleri tarafımızca tamamlanmıştır. 2. projelerinde de bizi sorgusuz bir şekilde tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Asist Alüminyum

Kırklareli Organize sanayi bölgesinde bulunan Asist Alüminyum fabrikasının üretim kapasitesinin artmasından dolayı 2500 kVA' lık yeni bir trafoya ihtiyacı olmuştur. 2500 kVA gücünde ki trafo işleri tarafımızca tamamlanmıştır.

Ekin Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri

Kırklareli Organize Sanayii bölgesinde bulunan fabrikanın, Ana dağıtım panosu, Kompanzasyon panosu, Tali panoları Fabrika içi ve dışı aydınlatmaları tarafımızca tamamlanmıştır.

Kırklareli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Kırklareli ilimizin değerine değer katacak olan yeni otogar projesi Dereköy yolu üzerinde yapılmaktadır. Bu değerli projenin bütün elektrik işleri tarafımızca yapılmaktadır.

SBS inşaat yurt projesi

Kırklareli ilimizin Merkez ilçesin da 56 yataklı kız öğrenci projesinin elektrik alt yapısı tamamlanmış olup, inşai işler beklenmektedir.

Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi Arıza, Bakım, Onarım İşleri

Organize sanayi bölgeleri ülkemizin can damarlarıdır. Biz de bu önemli ve kutsal görevde fabrikalarımızın kesintisiz enerji alabilmesi için 7/24 hizmet verip üretime destek olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Herbaşlar düğme Fabrikası - 2

Kırklareli Organize Sanayii bölgesinde bulunan fabrikanın 2. kısmının da yapımına başlanmaktadır. Birinci kısmında olduğu gibi 2. kısmında da bize tercih eden değerli üreticimize teşekkür ederiz.

Bağdan Beton

Kırklareli ili Kızılcıkdere mevkiinde üretimine devam etmekte olan Bağdan Beton santralinin arıza bakım onarım işleri tarafımızca yapılmaktadır. Üretimin durmaması için 7/24 teknik servis hizmetimizi vermeye devam etmekteyiz.

ENGİN REZİSTANS;

Kırklareli Organize Sanayii bölgesinde bulunan fabrikanın, 630 Kva trafosu, Ana dağıtım panosu, Kompanzasyon panosu, Tali panoları tarafımızca yapılmaktadır.

YUSUFOĞULLARI MADENCİLİK VE İNŞAAT;

Kırklareli Organize Sanayii bölgesinde bulunan fabrikanın, 630 Kva trafosu, Ana dağıtım panosu, Kompanzasyon panosu, Tali panoları, bütün elektrik iç tesisatları, fabrika içi aydınlatma ve çevre aydınlatmaları tarafımızca yapılmaktadır.

CEM TRAKTÖR;

Kırklareli Organize Sanayii bölgesinde bulunan fabrikanın, 250 Kva trafosu, Ana dağıtım panosu, Kompanzasyon panosu, Tali panoları, bütün elektrik iç tesisatları, fabrika içi aydınlatma ve çevre aydınlatmaları tarafımızca yapılmaktadır.